Symbolem Naszej Idei/Naszego SUBProjektu stał się mały, nijaki chrząszcz – SKARABEUSZ, którego przedstawiamy/opisujemy w ramach naszej marki DOMOWE ZŁOTO.  Jako stworzenie o dwoistej naturze rodzi się z niczego, rozwija, przechodzi inicjację i wzlatuje ku słońcu, wbrew zasadom fizyki i na przekór niedowiarkom, że można.  Unosi się i odlatuje, a my?

My, gdy zrozumiemy, uwierzymy i zaufamy a następnie damy się poprowadzić przez miejsca zagrożeń możemy zbudować zasoby osobiste o rozmiarach, które pozwolą nam na rozwój i odniesienie SUKCESU na miarę spełnienia naszych marzeń.

Konferencja „NOWA EKONOMIA – ZAGROŻENIA I NOWE MOŻLIWOŚCI. Jak budować kapitał w oparciu o prawdziwe wartości?” była inspiracją do napisania artykułu „Trendy współczesności-nomadzi XXI wieku” , którego motywem przewodnim stało się nakreślenie ram/obszarów dla nowego stylu życia, a w zasadzie wskazania istniejących szans na bycie wolnym, niezależnym i suwerennym we współczesnym świecie.

Nasz projekt zakłada wspólne budowanie RODZINY BIZNESOWEJ, którą łączy wspólnota celów.  Zamierzamy poprzez wsparcie lokalnych inicjatyw obywatelskich promować edukację biznesowo-finansową, przedsiębiorczość oraz sztukę zarządzania finansami, a wszystko po to aby najmniejsza komórka społeczna – RODZINA – doświadczyła uroków suwerenności, zamożności i wolności.

Pragniemy wokół tych idei gromadzić aktywnych wizjonerów, kreatywnych realizatorów, osoby zainteresowane rozwojem osobistym poprzez działanie, zainteresowane sukcesem wypracowanym a nie oczekiwanym, zamożnością a nie socjalem, potrzebą akceptacji i przynależności  do grona osób kierujących się wartościami, jak zaufanie, lojalność, wiarygodność.  Przekazujemy im to wszystko w formie wiedzy i informacji faktu, praktycznych rozwiązań, sprawdzonych i stosowanych w najlepszym światowym wykonaniu.

Jeżeli to przeczytałeś i uznałeś, że możesz się przyłączyć i wnieść „coś” od siebie, skontaktuj się z nami.

Możesz działać na trzech płaszczyznach: zarządzanie finansami osobistymi, budowanie pasywnej składowej dochodu, możesz rozwijać swoje przedsięwzięcie współpracując jedynie z nami w obszarach,  w których możemy Ci coś dać.

Dołącz do nas już dziś!