DEC i PartnerzyDEC    i    Partnerzy    sp.   z  o. o.    to spółka prawa handlowego, spółka rodzinna nie posiadająca inwestorów zewnętrznych. Korzenie spółki sięgają lat 1994-95, okresu kiedy jej twórca i założyciel Czesław Dec zetknął się z tworzącym się rynkiem kapitałowym w Polsce, a dokładnie z rynkiem ubezpieczeniowo-finansowym. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie w obszarze działania inwestycji giełdowych, ubezpieczeń gospodarczych i życiowych oraz otwartych i ubezpieczeniowych funduszy inwestycyjnych skutkowały powołaniem 28 października 2002 r. (akt notarialny nr A 5263/2002) Spółki Polska Kampania Ubezpieczeń i Finansów Sp. z o.o., która ostatecznie po zmianach właścicielskich i kapitałowych 21 maja 2007 roku powołaniem (akt notarialny nr A 4607/2007) przyjęła i nosi obecną nazwę DEC i Partnerzy sp. z o.o. KRS: 0000143406.  Kapitał zakładowy wynosi obecnie 261.000,00 PLN i jest w całości opłacony. Spółką kieruje jednoosobowy Zarząd z Centralą w Szczecinie, ul. Smolańska 4.

Ze względu na skupiony wokół Spółki niezależny, autoryzowany Zespół Ekspertów i Specjalistów, Spółka przyjęła zdywersyfikowany, ze względu na źródła dochodu, model biznesu rodzinnego odzwierciedlającego istniejące realia rynkowe. Model ten opiera się na 3 płaszczyznach : finansowej, której rozwój skierował działania spółki ku Ekonomii Fizycznej, ekonomicznej ukierunkowanej na praktyczną umiejętność budowania przepływu towarów i usług w tym Active Wellness koncentrującym się na profilaktyce zdrowia, zachowania urody oraz aktywnego stylu życia a także edukacji biznesowej nastawionej na osobisty rozwój ekonomiczny i biznesowy PARTNERÓW i NIEZALEŻNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW współtworzących i realizujących SUBProjekt SKARABEUSZ.

Uznając swoich klientów za największe dobro i klucz do sukcesów spółka dąży do efektywnego wykorzystania posiadanej wiedzy i doświadczenia swoich PARTNERÓW STRATEGICZNYCH oraz specjalistów spółki dla optymalizacji bezpieczeństwa oraz zwrotu z kapitału inwestycyjnego klientów.

NASZE OSTATNIE WYRÓŻNIENIA:

ROK 2018

Z wielką przyjemnością możemy pochwalić się iż dnia 25.07.2018 otrzymaliśmy wyróżnienie Gold za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Z wielką przyjemnością możemy pochwalić się iż dnia 14.03.2018 otrzymaliśmy certyfikat Firmy Godnej Zaufania oraz elitarne wyróżnienie za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.  Tylko firmy, które uczestniczą w projekcie Firma Godna Zaufania przez dłużej niż rok mogą zostać Elitarnymi Uczestnikami. Ten ekskluzywny program jednoczy ze sobą przedsiębiorstwa, które wytrwale i konsekwentnie pracują nad swoją reputacją w internecie, dzięki swojej etycznej postawie w prowadzeniu działalności biznesowej.

ROK 2017

Z wielką przyjemnością możemy pochwalić się iż dnia 04.04.2017 otrzymaliśmy certyfikat Firmy Godnej Zaufania oraz wyróżnienie Gold za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

    

ROK 2016

Z wielką przyjemnością możemy pochwalić się iż dnia 21.01.2016 Firma CBOK Sp. z o.o. Sp. k. przeprowadziła pozytywną weryfikację naszego przedsiębiorstwa pod kątem Współczynnika Opinii daje tym samym możliwość odebrania certyfikatu Firma Godna Zaufania.

Certyfikat Firma Godna Zaufania to dokument świadczący o nieposzlakowanym wizerunku firmy w sieci. Mogą otrzymać go jedynie przedsiębiorstwa, które nie posiadają na swoim koncie negatywnych opinii.

Więcej na stronie Firma Godna Zaufania:
https://www.firmagodnazaufania.pl/company,46579,dec-i-partnerzy-sp-z-o-o

ROK 2009

Mamy przyjemność poinformować Państwa iż dnia 21 marca 2009 roku firma DEC i Partnerzy Sp. z o.o. otrzymała certyfikat „Przejrzysta Firma”.

Przejrzysta Firma – certyfikat nadany przez wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerami (Forbes, Bisonde Polska, Factor In Bank, D&B Worldwide Network) potwierdzający wiarygodność i uczciwość finansową laureatów oraz rzetelne wywiązywanie się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych. Certyfikat ten jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej firmy.