skarabeusz 2 wschodni2-01

Wschodnie Centrum Złota jako jedno z rozwiązań spółki DEC i Partnerzy Sp. z o.o. skupiające wokół niej grono niezależnych Kupców/Partnerów Handlowych, Ekspertów z prawem do pośredniczenia w sprzedaży metali szlachetnych, w szczególności złota inwestycyjnego oraz metali strategicznych.

Celem Grupy, ale także grona jej Przyjaciół i Sympatyków, jest budowa i rozwój rynku obrotu metalami szlachetnymi (w tym złotem inwestycyjnym) i metalami strategicznymi na terenie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, edukacja w zakresie zarządzania finansami w tym budowy i zabezpieczania majątku w oparciu o metale szlachetne, przekazanie know-how w zakresie zdobywania rynku oraz kreowanie wysokich standardów etyki współpracy pomiędzy podmiotami kooperującymi w grupie.

Jesteśmy Partnerami Handlowymi wiodącego Handlarza metalami szlachetnymi na globalnym rynku obrotu hurtowego. Zajmowana pozycja rynkowa naszego Partnera Strategicznego, dostępność do metali, nadzór nad jakością, system bezpiecznego zarządzania obrotem, usługi przechowywania gromadzonego majątku poza systemem bankowym, umożliwiła nam przygotowanie na rynek Polski i Europy Środkowo-Wschodniej jedynego w swoim rodzaju, skrojonego na każdą kieszeń rozwiązania pod nazwą Rodzinnego Pokoleniowego Programu Budowania Majątku  w oparciu o metale szlachetne. Załamanie się mechanizmu Systemu Emerytalnego i brak rozsądnej dalszej alternatywy przed zubożaniem klasy średniej i całego społeczeństwa powinno skutkować zmianą naszych dotychczasowych strategii i preferencji w budowaniu osobistej przyszłości finansowej oraz bezpieczeństwa finansowego Rodzin. Piszemy o tym szeroko między innymi w magazynie branżowym Polski Jubiler.

Wschodnie Centrum Złota posiada wyjątkową ofertę jaką jest ZDOLNOŚĆ PODWYŻSZANIA WARTOŚCI  Państwa i Państwa firm oraz zabezpieczenie płynności Waszego przedsiębiorstwa bazujące na ekonomii fizycznej, a nie na produktach inżynierii finansowej. To dzięki nam możecie Państwo posiadać trwały, odporny na kryzysy i inflację majątek w postaci metali szlachetnych i surowców strategicznych niezbędnych w XXI wieku.

Długa historia udowadnia, że posiadanie dóbr trwałych doprowadziło ludzkość do dobrobytu i bezpieczeństwa. To się nie zmieni w przyszłości. Ochrona majątku za pomocą Prawdziwych Wartości daje Państwu stabilność i niezniszczalność posiadanych oszczędności szczególnie w tak trudnych czasach dla rynków finansowych jak dziś.

Zabezpieczcie Drodzy Państwo swoje oszczędności w bezpieczny i rozsądny sposób, uniknijcie z Nami tzw. fatalnych inwestycji za nim będzie za późno.

Zapraszamy do pozyskiwania informacji z naszego Funpag’u, samodzielne sprawdzenie oferty na stronie bit.ly/GoldDECiPartnerzy bądź kontaktu bezpośredniego.