Inauguracje Klubów Kreowania Przyszłości

Doświadczenie zebrane podczas organizacji Investor Clubów w całej Polsce skutkowały modyfikacją struktury spotkania. Wnioski z dokonanej analizy zawężały dalsze działania do trzech płaszczyzn tematycznych. Po pierwsze – globalnego budowania sukcesu (HNWI), po drugie – globalnego zasiedlania wirtualnej przestrzeni przez gospodarstwa domowe, i po trzecie – rozwoju osobistych zasobów.

Tym samym zmodyfikowano nazwę przedsięwzięcia, i tak powstały Kluby Kreowania Przyszłości.

 

 

 

Naszym głównym prelegentem był Pan Czesław Dec – Praktyk biznesu i niezależny przedsiębiorca związany z polskim rynkiem kapitałowym od początku jego powstania w 1990 roku.
Trener biznesu, coach…a według dawnych standardów prawdziwy szkoleniowiec wyciągający ze swoich partnerów, uczniów, znajomych potencjał rozwojowy na wierzch.

W latach 2007-2011 zdecydował o oparciu prowadzonego przez niego biznesu o prawdziwe, fizycznie istniejące wartości gwarantujące klientom takie wartości jak:
bezpieczeństwo kapitału,
elastyczność zarządzania
oraz pełną poufność prowadzonych interesów.

Należy do ścisłego grona pierwszych Polaków z tytułem Certyfikowanego Eksperta ds. Metali Szlachetnych nadanym przez europejskiego i globalnego lidera w handlu metalami szlachetnymi Auvesta Edelmetalle AG w Holzkirchen, Niemcy. Jest współzałożycielem Polskiego Instytutu Prawdziwych Wartości Valores Veri. Specjalizuje się w dziedzinie inwestycji w białe metale szlachetne oraz surowce strategiczne.