Garść najnowszych informacji od Naszego Zespołu.

W związku z publikacją artykułu Pana Piotra S. Wajdy „Mieć albo nie mieć” w jubileuszowym magazynie Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu, do którego dostęp ma jedynie środowisko biznesowe Lubelszczyzny.

W celu zapoznania się z całym artykułem zachęcamy do zapisania się do Newslettera – Dec i Partnerzy Sp. z o.o. Wyślij do nas swój adres email, a my prześlemy do Ciebie całość artykułu (biuro@decipartnerzy.pl).

Tymczasem poniżej prezentujemy fragment:

fragment

Jubileuszowy Numer Magazynu

Miło nam poinformować, że nasza firma DEC i Partnerzy sp. z o.o.
lkbwe współpracy z Panem Piotrem S. Wajdą opublikowała artykuł: „Mieć albo nie mieć” w jubileuszowym magazynie Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu z siedzibą w Lublinie. Dziękujemy i zachęcamy do zapoznania się.
2016-01-18-591

DEC i Partnerzy zostaje Członkiem Grupy BNI BENEFIT w Warszawie

Szanowni nasi Klienci, Sympatycy i Przyjaciele, Wspólnicy i Partnerzy, Najdrożsi rok 2015 powoli odchodzi w zapomnienie, nadchodzi szybkimi krokami rok 2016, niech będzie dla Nas wszystkich rokiem symbolicznego sukcesu, który zachęci nas do wytężonej pracy nad tym DUŻYM OSOBISTYM I ZAWODOWYM SUKCESEM, którego sobie wszyscy życzymy, niech będzie bardziej uporządkowany, ale niech będzie też rokiem nowych wyzwań i rokiem pracy nad zmianą nas samych, zmiana naszej postawy, naszych nawyków, rokiem pracy nad fundamentami naszych przyszłych sukcesów tych symbolicznych i tych DUŻYCH.

bni

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie i tworzenie fundamentów dla przyszłości, życzymy szampańskiej zabawy i symbolicznego szczęścia w Nowym 2016 Roku.

Informujemy iż spółka DEC i Partnerzy z końcem roku 2015 stała się Członkiem grupy BNI Benefit Warszawa. Pozdrawiamy też wszystkich naszych Przyjaciół z BNI Poland sp. z o.o. rekomendując ich wszystkim przedsiębiorcom publikacją wyników BNI za rok 2014 będąc świadomymi, iż ten rok kończy się dla wszystkich absolutnie hitowo.

Zwracamy też naszą uwagę na fakt, że TYLKO ZŁOTO I SREBRO JEST PRAWDZIWYM PIENIĄDZEM, RESZTA TO ZŁUDZENIA…

złoto (2)